Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2019, 00:36   #56
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Chce nam usunąć pewnego miastowego! Jak nic jest w mafii!

A jeszcze a' propos edycji ( wydaje mi się, że tylko w grze ta zasada jest, więc tu sobie pozwoliłam^^) i tego co napisał MG. Właśnie takie edycje tuz po "bo dużo czasu nie minęło" jest generalnie niemile widziane ( a przynajmniej tam gdzie grałam, więc ok nic nie narzucam tylko mówię) bo nigdy nie wiadomo, czy ktoś danej osoby nie cytuje. Ponadto taka edycja zakłada możliwość manipulacji i jest też graniem z presją. Napiszesz coś w emocjach? Trudno nie poprawisz. A tak trochę hulaj dusza, piekła nie ma. Takie mam wrażenie.

Hehe, zaczynam Was rozumieć^^ Jak się pisze bez fabularki, bez pisania za postać, to nie ma tej kursywy, a tak to człowiek zapomni i kiszka^^ Wychodzi pospieszne pisanie postu^^
 

Ostatnio edytowane przez Imi : 29-12-2019 o 08:45. Powód: coś jeszcze + poranne wnioski
Imi jest offline