Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2019, 13:38   #69
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
To mnie trochę zaniepokoiło jeżeli to jest analiza^^ Ale jak na granie "na umiejkach" to zawsze jakiś krok w inną stronę^^
No i argumenty z poza mafii, co myślałam że nie jest dozwolone.

Ale do rzeczy. Wkurza mnie krótki czas po zalogowaniu. Jeszcze nie odpiszę, a tu już mnie wylogowuje, ja o tym zapomnę i post w piach. To takie demotywujące że może za 2-3 godziny do tego wrócę... Trzeba się przestawić i przyzwyczaić.

Najlepsze to będzie jak Nami będzie błaznem, a ten styl naigrywania się coś mi przypomina^^
Imi dozwolone jest cytowanie wszystkiego, ale tak daleko jeszcze nikt z tym nie szedł. Posty możesz w docu sobie zapisywać, ale nawet jak Cię wyloguje to post nie przepada jeśli się znowu zalogujesz. Co do reszty... to wypowiem się po grze.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline