Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2019, 18:41   #2072
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Pamiętam - wcześniej trudno było przekazać (Galeb chyba nawet nie widział się z Detlefem po tym, jak ten dostał zaproszenie/wezwanie).
Spotkali się i nawet był czas na długą rozmowę.

A co do ostatniego postu - prowincja żadnych sił nie zbierze bo Wy byliście tymi zebranymi siłami. Za to już jakiś czas temu Wasze postacie słyszały o zwycięstwie nad Archaonem, co sugeruje że Wissenlandzkie pułki wysłane na północ są w drodze do domu. Co zresztą też wykorzystaliście w planie użycia Brocka - graniczni się zgodzili bo się spieszą.

edycja:
@ wszyscy

Próbuję napisać odpis, ale nie widzę żadnych deklaracji działania poza częściowymi planami Gob1ina. Czy ktoś podejmuje jakiekolwiek aktywność (wtedy proszę o deklarację) czy po prostu czekacie (jeśli tak to napiszcie do kiedy)? A może dalej chcecie rozmawiać i za szybko próbuję odpisywać?
Na razie widzę Detlefa dającego propozycję działań Loftusowi i Galeba, który prosi o pomoc czarodzieja w bliżej nieokreślonej przyszłości. Ktoś gdzieś idzie, coś robi? Czy mam uznać że Detlef wybiera jakieś miejsce na chybił trafił (bo ani kartografii ani strategii/taktyki nie ma) i umieszcza tam bomby z niziołkiem (ten ma przynajmniej inżynierię więc pewnie się nawet zawali tak jak powinno) a Galeb czeka w obozowisku goblinów aż mag załatwi sprawę demona?

Przykłady:
- by znaleźć miejsce w którym można podłożyć ładunki burzące warto zadeklarować "pytam X czy jest gdzieś miejsce dobre do...", "szukam miejsca dobrego do..., zastanawiam się/wykorzystuję moją umiejętność/wiedzę/zdolność by znaleźć miejsce..."
- by uciec z obozowiska goblinów: "uciekam z obozowiska"
- by gdzieś dotrzeć: "idę do..."

Dużo łatwiej mi prowadzić sesję kiedy wiem co postać robi, a jak jeszcze wiem kiedy to robi i w jakim celu to robi, to już w ogóle.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline