Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2019, 19:20   #5
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
No żywcem stołowe sesje przeniesione na forum.
Dobra, pytań sztuk kilka czas zadać.
1) Biorąc pod uwagę "wstęp" do przygody, paladyn z jego podejściem "Idę frontalnie żądać oddania relikwii" raczej odpada? Pytam się raczej formalnie bo jakoś nie mam wielkiej ochoty na niego.
Problem w tym, że nie ma kogo się zapytać. Można uznać, że jeżeli ktoś zagra paladynem i chce zwyczajnie zapukać do domu z taką prośbą, to nikt mu nie otworzył.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
2) Znajomość wydarzeń w świecie wymagana? Bo Faerun znam tylko ten z DnD 3.0.
Nie jest wymagana. Postacie są początkujące i tak samo ich wiedza o świecie jest początkująca.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
3) Można brać archetypy klas?
Tak, ale bym chciał by gracze ograniczyli się do jednego archetypu.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
4) JakieÅ› klasy zabronione? Rasy?
Wolałbym rasy Core. Inne? Średnio mi leżą w takim powrocie do przeszłości A klasy mają pasować do charakteru postaci, który jest wymuszony.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
5) Skoro jest rozwój planowany, to czy wyjście z domu kończy sesję czy to tylko początek kampanii?
Kończy przygodę. Ale dalsze przygody będą możliwe, jeżeli gracze będą chcieli kontynuować taką grę.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
6) Podejście do postaci bardziej mechaniczne czy fabularne? W sensie tworzyć bardziej silną mechanicznie postać czy spokojnie można się skupić na takiej postaci która się bardziej podoba ale mechanicznie trochę kuleje? Lubię tworzyć np. wojowników którzy w wolnym czasie bawią się przykładowo w kucharza przez co przeznaczam na to punkty i resource by to odzwierciedlić a to mi zabiera punkty i zasoby z innych, bardziej przydatnych rzeczy.
Wyzwania będą standardowe, więc silna mechanicznie postać nie jest wymagana.
 

Ostatnio edytowane przez Klebern : 29-12-2019 o 19:23.
Klebern jest offline