Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 20:47   #1
Skin_Poznań
 
Reputacja: 1 Skin_Poznań ma wyłączoną reputację
[Wilkołak Apokalipsa] 15 lat to za mało by móc zdobyć świat

Witajcie !

Rozpoczynam rekrutację do systemu opisanego wyżej
Będę potrzebować od 3 do 6 graczy(jak będzie więcej chętnych mogę zmienić limit)do sesyjek w których używać będziemy zarówno forum jak i gg/tlena/skype i będziemy korzystać z mechaniki WoD lekko skonwertowanej przez moją osobę.

Czas i miejsce akcji to rok ostatnie dni Grudnia 1999 w mieście Poznań.
Ponieważ jestem tradycjonalistą w kwestii wilka chciałbym aby ewentualni chętni pisali mi historię postaci jako człowieka gdyż z początku bohaterowie będą ludźmi przemianę przejdą "parę" postów dalej.Granie Garou przed przemianą obliguję do stworzenia postaci stosunkowo młodej tj: 15 -17 lat(maks 19 ale proszę liczyć się z późniejszymi konsekwencjami).Wybór macie dość spory.Możecie być licealistami/gimnazjalistami/pamprami z technikum czy Zetki baa ewentualnie studentami z miasta bądź przyjezdnymi. Jeżeli jesteś zainteresowany/a grą w Wilka proszę abyś przeczytał/a te kilka wymogów:


WAŻNE !!!!
-gracze są zwykłymi ludźmi z zwykłym życiem
-nie wiecie nic o żadnych wilkołakach/wampirach/magach etc(ale się dowiecie )
-nie robicie kart postaci do momentu kiedy nie otrzymam historii ,dopiero wtedy powiem wam co i jak.
-chciałbym aby moi gracze potrafili współpracować gdyż w późniejszym czasie tylko w ten sposób będą mogli sprawnie funcjonować w świecie Garou oraz w świecie ludzi.
-chętnych proszę o wpisanie się w rekrutacji iż są gotowi do gry pod moim buciorem/opięką(niepotrzebne skreśl:P )

Jakiekolwiek pytania kierować wraz podaniem ksywki na gg 5575130 bądź tlen wujass@tlen.pl. Na pewno tego samego dnia odpiszę. Pozdrawiam i czekam na chętnych tej
 

Ostatnio edytowane przez Skin_Poznań : 06-08-2007 o 22:15.
Skin_Poznań jest offline