Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 13:51   #2074
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Sprawdziłem i rzeczywiście spotkali się tuż przed tym, jak Galeb z Gustawem i Leo poprowadzili najemników w celu odbicia taborów. Błędnie zapamiętałem, że nie mieli okazji się widzieć, ponieważ Galeba nie było w składzie oficjalnego zespołu negocjacyjnego - mea culpa.

Uznajmy, że natenczas ważniejszym od przekazywania zaproszeń na popołudniową herbatkę była sytuacja na przełęczy...

Co do wyboru miejsca - tu z kolei zasugerowałem się wcześniejszymi pytaniami i odpowiedziami MG co do miejsc, w których podłożenie ładunków wywoła osunięcie zbocza i zablokowanie traktu i potraktowałem sprawę jako ustaloną i znaną Ostatnim na zasadzie - można tu, tu, tu i tu... O ile pamiętam była krótka wyprawa zwiadowcza w tym celu, z Detlefem na pokładzie.

Odpowiedź Loftusa dała Detlefowi do myślenia - odpowiedź dziś wieczorem.

EDYTA:
A jednak nie dałem rady - mój odpis powinien pojawić się 1/01/2020. I z tej okazji życzę Wam. Zdrowia. Kasiory. Czego tam sobie chcecie najbardziej. Rzekłem
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 31-12-2019 o 20:22.
Gob1in jest offline