Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 18:11   #19
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Shiv Zobacz post
Dobra, dobry człowieku, rzuć mi na hajs i zobaczę, co mi się uda zdziałać. Wstępnie myślę o barbarzyńcy.

Phil, jeśli zrobisz coś takiego w Młotku, to masz pierwszego chętnego
Kostnica - 70 sz

EDIT:

Po kolei

@Ril

ad 1. Nie ma terminu. Robicie karty postaci. Jak ktoś się będzie przybierał jak pies do jeża to będzie dla mnie informacja, że tak samo będzie się przybierał do pisania postów. Postać na 1 poziomie postaci z ograniczeniem do SRD, to nie jest jakieś mega trudne wyzwanie, którego nie da się zakończyć w jeden wieczór.
Ad 2. Szablon działa, ale po testach ten generator rzutu kością jest o kant 4 liter.... Wiadomo o co chodzi. Zrezygnujemy z niego na rzecz kostnica.eu.
Ad 3. Posty maja być krótkie, szybkie i rzeczowe. Możecie dla mnie pisać i po mandaryńsku, byle to było zrozumiałe dla mnie i dla reszty.

Tak jak wspomniał @Asmodian, tempo chcę mieć mordercze, jak na realia forumowej gry, z uwagi na to, że do wrzucenia postu potrzeba raptem 5 minut. Proszę to przemyśleć. Z całą pewnością to nie będzie 1 post na 3 dni. To nawet nie będzie 1 post dziennie. Proszę być gotowym na 2-3 posty dziennie, zwłaszcza o tej porze, wieczorowej. Dlatego wybrałem niskie poziomy, by mnogość opcji was nie spowalniała.

Co do osób jeszcze niezdecydowanych czym będą grać. Nie zapomnijcie o jednym banalnym healerze. I to nawet nie jednym. 1 healer na 6 osób to za mało na tak niskich poziomach.

@Raist2
Zwierzątka i inne stworki z racji klas, typu chowańce itp, jak najbardziej. Kombinowanie, jak dostać zwierzątko lub inne stworzonko do klasy, która bezpośrednio jego nie daje, będzie krzywo przeze mnie rozpatrywane :P

Co do braków w klasach postaci. Brakuje typowego łotrzyka. Otwieranie zamków, znajdywanie pułapek i co najważniejsze ich rozbrajanie, to coś co musicie mieć jako drużyna. Bo przepadnie wam loot i będziecie krwawić
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 30-12-2019 o 21:38. Powód: Post pod postem
Klebern jest offline