Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 19:52   #20
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klebern Zobacz post
Tak jak wspomniał @Asmodian, tempo chcę mieć mordercze, jak na realia forumowej gry, z uwagi na to, że do wrzucenia postu potrzeba raptem 5 minut. Proszę to przemyśleć. Z całą pewnością to nie będzie 1 post na 3 dni. To nawet nie będzie 1 post dziennie. Proszę być gotowym na 2-3 posty dziennie, zwłaszcza o tej porze, wieczorowej. Dlatego wybrałem niskie poziomy, by mnogość opcji was nie spowalniała.
Czyli chcesz pisać głównie wieczorem? Tempo dla mnie nie ma problemu, problem jest natomiast taki, że ja wieczorem to akurat pracuję. 16-00:30 nie ma mnie w domu, a w pracy nie bardzo wyciągnę sobie telefon by coś napisać poza przerwą. Więc chyba niestety będę musiał odpuścić.
Cytat:
Zwierzątka i inne stworki z racji klas, typu chowańce itp, jak najbardziej. Kombinowanie, jak dostać zwierzątko lub inne stworzonko do klasy, która bezpośrednio jego nie daje, będzie krzywo przeze mnie rozpatrywane :P
A co z przykładowo Barbarzyńca - Mad Dog, gdzie ten archetyp daje właśnie zwierzaczka? Wszystko zgodne z zasadami niby, na archetypy też wydałeś zgodę
 
Raist2 jest offline