Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 20:01   #21
Klebern
 
Reputacja: 1 Klebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputacjęKlebern ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Czyli chcesz pisać głównie wieczorem? Tempo dla mnie nie ma problemu, problem jest natomiast taki, że ja wieczorem to akurat pracuję. 16-00:30 nie ma mnie w domu, a w pracy nie bardzo wyciągnę sobie telefon by coś napisać poza przerwą. Więc chyba niestety będę musiał odpuścić.


A co z przykładowo Barbarzyńca - Mad Dog, gdzie ten archetyp daje właśnie zwierzaczka? Wszystko zgodne z zasadami niby, na archetypy też wydałeś zgodę
Ad 1. Nie tylko wieczorami, bo ja mam taką robotę, że mam własną firmę. I mogę pisać o różnych porach. Ot, taka przypadłość Ale bywa tak, że ja przez cały dzień, nie mam czasu podrapać się po 4 literach i wtedy siedzę na forum o bardzo późnych porach. 00:30 to ja Panie jeszcze nie śpię. Mój dzień to pobudka o 7 rano i idę spać około 2 w nocy.

Ad 2. Dlatego pisałem, że to jest ok i akceptowalne. Klasa ci daje, to masz
 
Klebern jest offline