Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2019, 12:17   #103
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Jakby co to nikt żółtej kartki za niepisanie jeszcze nie ma. Każdy się mieści w 24 godzinach bo nie liczę tego tak, że 24 godziny od momentu kiedy dana osoba napisała posta tylko 24 godziny od umieszczenia mojego posta zaczynającego Fazę Dnia i po upływie doby zegar zeruje się i macie kolejne 24 godziny na posta. Logika w tym jest taka, że nie trzeba biegać za każdym graczem i drobiazgowo sprawdzać ile minęło minut od jego ostatniego posta.

Co do żółtych kartek to celowo zwiększyłem ich limit dając o jedną więcej mając właśnie na względzie święta i sylwestrowe szaleństwa. Przypomnę, więc zasady:

Zasady ogólne rozgrywki:
1. Wymagam minimum jednego posta na 24h. Jeżeli faza dnia ma 48h to wiadomym jest, że potrzeba co najmniej 2 postów w ciągu jednej fazy dnia (w odstępach 24h nie od posta gracza lecz MG), jeśli faza dnia trwa 72h to postów tych potrzeba minimum 3 (w odstępach minimum 24h, nie od posta gracza lecz MG).
2. Fazę dnia można skrócić w wyjątkowych okolicznościach jeśli wszyscy obecni gracze się na to zgodzą, przykład: nic się nie dzieje i brak jest jakichkolwiek informacji. Można ją także wydłużyć poprzez specjalne umiejętności postaci.
3. W przypadku niespełnienia punktu 1, po 24h osoba dostaje żółtą kartkę i dodatkowe 24h na napisanie posta. Jeśli post się nie ukaże w wyznaczonym terminie, głos tej postaci nie będzie ważny w kolejnej Fazie Dnia. W wypadku nie napisania postu w ciągu kolejnych 24h następuje tzw nagła śmierć. W takim wypadku kończy się Faza Dnia i następuje Faza Nocy. Zegar aktywności resetuje się z nastaniem każdej nowej Fazy Dnia.
4. Usprawiedliwienie się w komentarzach lub na PW do mnie powoduje, że przymykam oko na brak aktywności ze strony gracza, któremu przecież mogło coś wypaść.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline