Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2020, 10:13   #108
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
-Hm, to że akurat nie głosowałeś jak prawie wszyscy z nas na Peggy, wcale ciebie nie oczyszcza. Jest przynajmniej trzech Mafiozów, jeżeli mają choć trochę oleju w głowie, to nie głosują wszyscy na jedną osobę, tym bardziej, że wiedzą, że jak ktoś nie jest w Mafii, to jest bardzo duża szansa że okaże się Miastowym i że oni sami będą podejrzani. Czy jesteś pewny co do Bałwanka? Jeżeli dobrze rozumiem co nam gada Johny Bravo, to chyba wiemy kim jest Bałwanek.
[MEDIA]https://i.gifer.com/uai.gif[/MEDIA]

- Bla bla bla... Nie wiem co rozumiesz, ale chyba niewiele Imperatorze Paplanina. To kim jest Bałwanek, a raczej to, że jest po mojej stronie, wiem dzięki swojemu wspaniałemu intelektowi, nie jakiejś tam moocy.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
-Strażniku....co do tego, że Peggy broniła się słabo, szczególnie na początku (w pewnym momencie nie było już chyba czasu na zmianę głosów), zgadzam się, ale mam wrażenie że nieco krokodyle te twoje łzy i logika pokrętna...jako Mistrz Sithów wiem coś o tym. Przecież jako weteran tych rozgrywek domyśliłeś się chyba, że wziąłem ciebie za Lookouta lub Trackera, bo tylko oni mogli widzieć konkretną osobę u ofiary.... ale mąciłeś i grałeś na zwłokę, co to w ogóle za argument z tymi żółtymi kartkami? Ktoś twojego pradawnego i mrocznego pokroju zawsze znalazłby coś do powiedzenia. Mam wrażenie że cały czas mącisz i grasz na zwłokę, nadal obstawiam żeś Serial Killerem lub Błaznem, głosuje na Strażnika z Krypty
- Nudny jesteś panie "paaatrz na moje pryyszcze, nie jestem z mafiii". Każdy wie, że jesteś mafią, a nasz śmieszny wysuszony ludzik po prostu się pomylił, co próbujesz wykorzystać. Pan Kupka nie lepszy.

Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
- To kogo chcecie spalić? Bo tylko ja póki co głos oddałem? Jak dobro ma wygrać, jeśli boicie się działać? Mówię wam jak się boicie to już jesteście przegranymi.
- Nie boję się ciebie. Mam styczność z takimi jak ty codziennie. Ja w przeciwieństwie do Ciebie ufam Strażnikowi, mimo że się pomylił. Nie każdy jest tak nieomylny jak ja. Hy! Ha! To co kogo chcecie zlinczować? Przyłączę się do linczu na Mr Henkey, Imperatora Paplanina i tego Kolesia.
 
Rewik jest offline