Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2020, 22:39   #1743
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mamy nowy dzień. Post otwarty. Klara umierając otrzymała wizje i dzięki swemu poświeceniu przekazała szereg klarownych instrukcji. Szczegóły w poście. Teraz już wszystko jasne i została walka z końcowym bossem

Czas podsumowań:
Za zakończony rozdział otrzymujecie wszyscy bez wyjątku 40 PD.

Za spektakularne sukcesy (rzuty na 5 i więcej sukcesów) dodatkowo:

Anna za wizję nad Benezją pajęczarką +10 PD
Anna za wizję nad martwą bestią +10 PD

Franka za użycie zdolności wykrywania śledzących +10 PD.

Wilkołaki dostają 150PDków za zabicie Fyodora do podziału na 6.

Wszystkie wasze zasoby (siła woli i conv) wracaja do początkowego poziomu.

Każdy z Was dodatkowo otrzymuje 10 Conva zbankowanego do użycia na zakup błogosławieństw.

Gdy już się otrząśniecie, to zachęcam do gdoca i dyskusji nad tym co dalej.

Aiko, Gerge jest w pomieszczeniu, ale jego zachowanie w żaden sposób nie wykazuje zwiększonego zainteresowania Anną. Ot wrócił do roli ochroniarza. Prawdopodobnie pod publikę.

I teraz pytanie do Was:

Jak długo wytrzymacie jeszcze? Fabularnie minęliśmy połowę scenariusza. Macie jeszcze wolne dwa lata na drugą połowę?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline