Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 22:29   #117
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Amman, wiem, że to twoje pierwsze sesje dlatego zwracam uwagi na komentarzach a nie jade po tobie Jesli wolno zauważyć, to moim zdaniem (ale tylko moim) grasz bardzo zachowawczo. Trochę boisz sie samodzielnego działania (zarówno tutaj jak i u Abishaia) Zawsze wydajesz się stać z boku, a twoje posty niewiele wnoszą. Mnie to nie przeszkadza wcale, bo daje mi większą władze ]:-> nad tobą i twoją postacią. Nie bój się myśleć samodzielnie i działać samemu. Czasami lepiej na tym wyjdziesz niż wracając się po przyjaciela.

Zupełnie abstrachując od sytuacji w grze, ale powiedz co byś zrobił gdyby twój niewyćwiczony umysł zaatakował mag? Albo gdyby ktoś cisnął w ciebie magiczne strzałki? Twoim atutem jest miecz i łuk, twoja zwinnośc w walce. To są jednak moje spostrzeżenia, a ja jestem tutaj dla was. Jeśli macie inne zdanie to wypowiadajcie się.

To samo tyczy się moich postów. jesli uważacie że jest zastój, że mało się dzieje, że cos jest nie tak - od razu piszcie.

@Zirael
A tam zaraz rozbic. Nie rozdrabniajmy się. Waszym zadaniem jest zginąć i służyć jako zombie :P
P.S. Jaskółeczko kochana - bardzo ładnie powiedziane: "Tak, Moc jest ze mną!" - na co odpowiedział Rasgan Skywalker - I'm your father :P

Bogowie, ale mam dziś dobry humor. Proście o co chcecie, a będzie wam dane.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...

Ostatnio edytowane przez rasgan : 06-08-2007 o 22:47.
rasgan jest offline