Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2020, 13:57   #109
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Widziałem i mnie się podobało. Oczywiście zastrzeżenia znajdę bez większych problemów, ale ogólnie na plus. Czekam na drugi sezon. Mają zbudowaną bardzo dobrą bazę do rozwijania tego dalej i niech Melitele da im siły i kasiorki.


Co do obejrzenia trzech odcinków i porzucenia całości to jestem w stanie zrozumieć. Dość mocno skaczą po różnych czasach i osobiście wolałbym, żeby po takim przejściu bardziej dawali o tym znać. Ale wystarczy oglądać uważnie i idzie to ogarnąć. Historia którą chcieli tu opowiedzieć jednak tego wymagała. Moja wcześniejsza znajomość faktów z pewnością nieco mi pomogła, ale książki czýalem lata temu i większość szczegółów mi się zatarla w pamięci.

Jednak najważniejsze (I dość odważne) jest to, że ostatni albo przedostatni odcinek składają całą historię w całość. Coś jak zabieg z Memento albo Mechanika. Było to bardzo satysfakcjonujące kiedy w końcu pozną się wcześniej nieznane fakty i inne perspektywy i wszystkie puzzle wskoczą na swoje miejsce. Myślę, że obejrze jeszcze raz przed wiosennym drugim sezonem.


Pewnie mógłbym się tu rozpisać o postaciach i szczegółach ale klikam z telefonu i aż tak mi się nie chce poświęcać dla Was. Generalnie polecam, ale serial rozkręca się powoli i wymaga przynajmniej średniej uwagi.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem