Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2020, 14:46   #921
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Co do konfliktu Fenrir ja wychodzę z założenia że ja i postać to dwie różne osoby i nie biorę ich osobiście:

1. Ja wiem że masz agresywnego olbrzyma z zasadami ale z kolej wcześniej Mike zwrócił mi uwagę że postać ma tyle ducha że raczej nikt go nie wystraszy i powinienem to odgrywać. W swoim poście sam napisałeś że olbrzym świadomie się wyżywa na Duncanie a sam muzyk ma to do siebie że nie będzie udawał strachu.

2. Z tym niszczeniem to już się wygłupiam zresztą postać nie ma i tak umiejętności żeby robić bomby. Mi się wydawało że to śmieszne
Zaraz zedytuje posta żeby dodać propozycje wycofania.

3. Może nie wypadło tak w postach ale Duncan szanuje całą trójkę lokalnych herosów ale nie pozwoli ani się obrażać ani płaszczyć przed innymi.

4. Wydaje mi się że konflikt obecny wynika bardziej z różnicy wartości Franko ma wartości katolickie typu nie kradnij a Duncan postępuje bardziej jak Skavenger nie ukradłby nic od biednych ale kiedy mamy do czynienia z przestępcami albo bogaczami to free for all.

Edit z 03-01-2020, Dobra podedytowałem posta żeby uniknąć konfliktu pomiędzy postaciami wydaje mi się że to rozsądne posunięcie patrząc na resztki instynktu samozachowawczego :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-01-2020 o 00:44.
Brilchan jest offline