Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2020, 19:23   #91
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest post. Wracamy do tygodniowej kolejki, a więc czas na odpis macie do 11.01 włącznie.

@Mike
- Rozpoczął się atak. Przeciwnik atakuje na razie południowym, najłatwiejszym i najszerszym podejściem. Osiągnął pierwszy sukces w postaci zdobycia jednego z dwóch budynków, stojących przy głównej alei, ale uczniom Tiena udało się go zatrzymać na kolejnej przeszkodzie.
- Napisz na docu czy C-SGK1 dołącza do walki już teraz, czy jeszcze się wstrzymuje. Pociągniemy tam aż do końca bitwy.

@Bardiel
- Nobrazianie wkroczyli do pomieszczenia, masakrując przy okazji jednego z wielmożów, na razie nie ma czasu by się przekonać którego dokładnie. Gwardzistów atakują strażnicy, których jest ośmiu. Wszyscy, co do jednego, są minionami, ale nie lekceważ ich, niektórzy zdążyli się już przekonać, że potrafią być groźni
- WalkÄ™ rozegramy na gdocu.

@Lord Melkor
- Nie zdążyliśmy skończyć na czas dialogu, moja wina. Jak wrzucisz go, to odpiszę w osobnym poście.

@Brilchan
- Nadal czekam na Twój opis stoczonej walki. Nie dostałem od Ciebie żadnego powiadomienia, że się nie wyrobisz, dlatego jestem zmuszony spytać teraz o powód i termin Twojego posta.

I chyba tyle

Pozdrawiam
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline