Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2020, 21:10   #355
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
No jasne! To daje jeszcze więcej możliwości masowej eksterminacji miasta.

Zaraz... BG chyba nie mogą tego robić, nie?
Mogą. Tzn może być trudno, bo krasnoludzka arcymagini nie może rzucać czarów ze względów rasowych, ale steampunkowy szalony wynalazca (wynalazczyni) może nieźle arcymaginię udawać

Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
To znaczy, to powyżej rozumiem ale jak to technicznie widzisz?
a) w ciało mojego Berga wstępuje duch bohatera i zyskuje on jego umiejętności
b) z gliny i g... ekstrementów lepimy bohaterów, którzy ramię w ramię z naszymi NPCami stają przeciwko armii zombie?
c) MG jest miłośnikiem WOŚPu: róbta co chceta a ja ten bajzel ogarnę
Blisko mi do c), zwłaszcza w tej sesji.
Przy czym zaznaczam, że albo kontrolujecie NPCów (bez PP i PS, ale z tarczą fabularną), albo PC (oni tarczy fabularnej nie mają, ale PP i PS już tak).

Cytat:
No i jakie właściwie umiejętności ma ten zabójca olbrzymów bo słabo się orientuję.
Jakie chcesz i jakie będą Tobie potrzebne. Tych bohaterów Wy przyzwaliście i mi nic do tego czego się nauczyli po drodze
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 07-01-2020 o 21:12.
hen_cerbin jest offline