Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 00:19   #18
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
-Hmm... kiedyś mieszkali tam nekromanci... słyszeliście może o Gildii Truposzy? No właśnie oni do nich nalerzeli do niej. Wiecie zrobili armię trupów i demonów. Z tego co wiem już nie żyją ale ich armia się tam zagnieździła. Czasami wchodzą tam podrużnicy ale żadko wychodzą. Widziałem raz tam nawet jaszczuroludzi którzy szli plądrować podziemia. Orkowie mają tam swą siedzibę w miejscu gdzie wytępili nieumarłych. Ten wasz klejnot zawiera duszę nekromanty i straszne moce. Nie wiem gdzie może być ale razej gdzieś głęboko bo tak by go ktoś dawno już ukradł. Lepiej uważajcie na ten loch. Jest tam wielka nekropolia i żyje tam potężny Cień.
Odwraca się do krasnoluda.
-Wiesz taka zabudowana dziura w ziemi- loch nie?
 

Ostatnio edytowane przez MrYasiuPL : 07-08-2007 o 00:23.
MrYasiuPL jest offline