Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 13:18   #21
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Dzięki, Keth.

Szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie takiego zero-jedynkowego podejścia do kwestii wiary, szczególnie w przypadku Free-thinkerów. Ciężko mi sobie wyobrazić aż tak czarno-biały podział ale dzięki za dostarczenie tła. Winter niekoniecznie musi się zgadzać z herezją ale jak pisałam założyła, że ojciec wiedział o podejściu Ramireza. W przypadku AdMechów rozumiałam, że to Omnisjasz jest ich bogiem więc Imperator jest jedynie uznany za oficjalne bóstwo. W zasadzie ze scenki nie wynika nic na temat podejścia Winter do spowiedzi Ramireza.
Tak naprawdę w obecnej sytuacji nie stać jest Winter i ekipy na jakiekolwiek większe skandale nawet jeśli założymy jej fanatyczną wiarę w Imperatora (co w jej przypadku prawdą nie jest ale szzzzz). To jest narażenie już nadszarpniętego imienia rodu oraz ledwo-ledwo zbalansowanego profitu.

Co do stylu pisania postów - postaram się chociaż nie jestem do tego zabiegu przekonana. Z czystego powodu, że dla ewentualnych czytelników motywy postępowania danego uczestnika sceny też są ważne i wolałabym szczerze mówiąc nie spłaszczać aż tak postaci mojej czy innych graczy. W końcu gramy rpgi a nie piszemy książkę i odgrywamy własne postaci a nie postaci widzane oczami kogoś innego

Myślę, że proponowany zabieg może mieć zastosowanie w przypadku akcji-reakcji i postaram się dostosować do twojego stylu ale przemyślenia, odczucia itd. Winter są dla mnie ważnym elementem fluffu i nie chciałabym z tego rezygnować.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 08-01-2020 o 13:36.
corax jest offline