Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 14:34   #203
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Dzięki również. Sam nie mogę jeszcze wszystkim dać rzepy.

To jest jednak prawda co pisała Nami w sprawie tego, że będąc w danej frakcji czujesz, że ta druga ma łatwiej, bo osoby z Miasta pisały mi podczas gry, że są zagubione i to Mafia ma łatwiej. Lista była częściowa losowa co miało być jakimś kompromisem, wprowadziło to na pewno chaos głównie w mieście. Podobnie jak zgony, gdzie nie było widać roli. Myślę, że w tej edycji to Mafia miała łatwiej niż w poprzednich prowadzonych przeze mnie czy Nami. Można gdybać czy przy 4-tym mafiozie lub zmodyfikowanym Janitorze to by coś zmieniło, ale "mądry Polak po szkodzie"




Znowu Cię pewnie zaskoczę, ale...
Grzecznie się zgodzę. Chyba spróbuję tego podejścia następnym razem. Tylko wtedy by nie było umiejek podpiętych pod konkretną postać i taki Darth Vader mógłby być Jesterem. Teraz umiejki są w klimacie postaci.
Zgadzam się z Obcą że pisanie w zasadach np raz "Konduktor" a raz Jailer może być trochę mylące.

Co do tego że grałem jako Mafia - Jak grałem jako Miasto w Nawiedzony Dom parę tygodni temu to miałem wrażenie że Miasto bardzo łatwo wygrało grę.
 
Lord Melkor jest offline