Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 14:51   #209
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx
Umiejek raczej nie da się wykluczyć na moje w grze na forum.
Da się i tak się gra normalnie. Masz tylko 3-4 osoby z umiejką i to wszystko. No ale patrząc na twój sposób gry w tej i poprzedniej mafii, to się nie dziwię, że tego nie widzisz :P

Cytat:
Napisał Lynx Lynx
. Celem frakcji jest dać się zabić na 3 różne sposoby. Można na przykład zginąć od SK, mafii i nawet od miasta dostać nocna egzekucje plus jest jeszcze jest lincz XD. Taka trójca by miała umiejki na przykład takie, że u jednego jest tak jak było teraz. Na jedną noc może pokazywać się przy sprawdzaniu jako mafia, drugi odwiedza ludzi (nic nie robi, ale odwiedził jest), a ostatni to może robić jak w mafi melkora i przekierowywać umiejętności między dwoma postaciami w czasie nocnym.
Raczej nie potrzebujemy więcej mieszania, zamętu i niewiadomych.
Ale jeśli chcesz to możesz zrobić takie coś i poprowadzić.

Cytat:
Napisał Obca
Tak w przypadku kiedy kogoś nie kręci dany klimat a wypadałoby się wpasować to owszem.
Niemniej robienie mafi tematycznych to dla mnie nakładanie sztucznej stylistyki na grę, w momencie kiedy mamy ten przypadek Ania z zielonego.., w świecie standardów.
( tak wiem foczepilam się SW to nie sugestia podprogowa po prostu tam mi jest łatwiej robić przyklady)
Ja tam rozumiem i nie mam nic przeciwko temu.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline