Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 16:10   #221
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Powiem tak jakbym była Jailorem w tej rozgrywce też bym się nie przyznała z uwagi na zasadę ' nie ujawniamy ról". A skoro NowyJailor nie był w nocy u Nami to co miał się przyznawać?





Aaaachhh to była jedna z tych przekoksowanych umiejek.
No właśnie o tym mówimy, że dlatego tego nie zrobił, ale Miasto nie wiedziało o tym, że jest "Nowy Jailor". Poza tym "pośrednie" ujawnianie nie jest zakazane. Robi tak prawie każdy. W fabularce np. nawiązujesz do tego co robisz, albo piszesz co robiłeś w nocy, ale nie wprost. Zasada nie jest wtedy złamana.

Czy ja wiem czy taka mocno przekoksowana? Tylko 2 razy w ciągu gry i szansa, że wyrządzi jakieś mega poważne szkody mała. Sama miałaś umiejętność uniknięcia śmierci, ale chyba nawet nie zauważyłaś tego:P
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline