Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 16:22   #223
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
No właśnie o tym mówimy, że dlatego tego nie zrobił, ale Miasto nie wiedziało o tym, że jest "Nowy Jailor". Poza tym "pośrednie" ujawnianie nie jest zakazane. Robi tak prawie każdy. W fabularce np. nawiązujesz do tego co robisz, albo piszesz co robiłeś w nocy, ale nie wprost. Zasada nie jest wtedy złamana.
Miałam możliwość uniknięcia śmierci tylko wtedy gdyby mnie zabijał Złymikołaj i bym go poprawnie wskazała, czyli wskazała jedyną postać z mafi której nie byłam wstanie sprawdzić bo był zawsze dla mnie widoczny jako członek miasta.

czyli miałam bym szanse a)strzelając i wykorzystując moje szczęście na wygraną w totka b) w sytuacji w której był by to jedyny członek z mafi jaki zostałby przy życiu a ja zdołałabym sprawdzić wszystkich nie mafijnych.

Szanse ze bym z tego wyszła to może 5%


Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Czy ja wiem czy taka mocno przekoksowana? Tylko 2 razy w ciągu gry i szansa, że wyrządzi jakieś mega poważne szkody mała. Sama miałaś umiejętność uniknięcia śmierci, ale chyba nawet nie zauważyłaś tego:P


I moim zdaniem to było przekoksowane bo miało randomowe wyniki. Rewik pytał sun i dostał odpowiedź od Nami, zamiast nie dostać odpowiedzi wcale i wiedzieć że go zablokowano.

Jakby Mikołaj sprawdzał członka Mafi i mu się by mu zepsuło umiejetność to według działania zasady powinnam mieć info że to neutral (czyli karp) albo miastowy. Co skończyło by się że już bym wyszła z gry ze świadomością że sherryf jest bez użyteczny.

Bo mogę sprawdzić tylko 75% mafi poprawnie, mam 50% szans na znalezienie poprawnie karpia bo tam coś było ze mógł wyglądac jak mafia i jeszcze ktoś z mafi mógł zrobić tak że ktoś z miasta mógł wyglądać jak mafia czyli kolejne 50%.
Dobrze że te dodatkowe oprócz Złego mikołaja widzisz jako miastowego doczytałam pod koniec gry bo nie wiem czy bym wtedy broniła Rewika czy Rilla


Cytat:
Wykorzystać wiedzę a napisać "Ej słuchajcie, skontaktował się ze mną medium, co chcecie bym mu napisała?" <--- to różnica
Zawsze można było takiej osobie powiedź "Napisał do ciebie ty mu odpowiedz" plus to że jesteście martwi nie zmienia faktu że jesteście częścią miasta i była to szansa by móc wpłynąć jeszcze na grę. Zwłaszcza że wygrywa frakcja a nie tylko ci co przeżyli. To rylko kwestia czy jesteście wstanie jako zjawy się zorganizować
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 08-01-2020 o 16:29.
Obca jest offline