Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 16:24   #224
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
edit. Jeszcze jedna sprawa. Umiejętności Medium. Czy myślicie, ze pytany przez Medium "trup" mógłby się kontaktować w sprawie odpowiedzi na pytania z innymi na docu dla trupów? W mojej Mafii i u Nami to było zabronione, ale tutaj sam się waham.

Najpierw potwierdzam, że jako Medium otrzymałem wiadomość od Nami, nie Sunellicy. (bo umiejka mafii) i również uważam, że nic tu się nie popsuło przez wcześniejsze wysłani pytań do Sune. Tak trzeba, by był czas na odpowiedź.

Powiem szczerze - myślałem, że ta umiejka wygląda tak właśnie jak chciała zrobić sune. Dostała pytania, ma czas na wymyślenie odpowiedzi, więc popyta trupki co one jeszcze wiedzą i nie widzę w tym problemu. Jeśli chcemy inaczej, to nie powinno być trup chat'u.
Problemem tej umiejętności jest raczej wysokie prawdopodobieństwo braku jakiejkolwiek odpowiedzi, bo trup uznał, że skończył grę.

E. @Obca Dostałem informacje ze umiejka została popsuta zgodnie z zasadami. I wiesz co? Wolałbym zeby nie było tej informacji, bo bym się pobawił tym, że mafia myśli, że ja nie wiem
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 08-01-2020 o 16:27.
Rewik jest offline