Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 21:37   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
[Warhammer 4 Edycja] Solówka warsztatowa




Warsztaty




Drodzy,

Szukam, póki co, jednej osoby, która chciałby ze mną przetestować najnowszą wersję Warhammera, którą nabyłem wraz z paroma przygodami.

Sesja będzie - co najmniej - jednostrzałówką, z naciskiem na pełną mechanikę. Zapewne na początku najłatwiej będzie grać na Google Docs z przeniesieniem gotowych treści na forum. W późniejszych etapach, gdy już ogarniemy mechanikę i nie trzeba będzie wszystkiego dogadywać, pewnie będzie można w większej części przenieść się na samo forum.

Wymagania co do kandydata:

1. Nie gra w mojej drugiej sesji - Obie sesje są mi cenne, więc nie chcę drugiej sabotować, odbierając czas grającym tam graczom

2. Ogarnia angielski - Wszystkie podręczniki, na których będziemy bazować, są po angielsku.

3. Lubi mechanikę - Bo tej będzie sporo i chciałbym, by gracz podejmował świadome decyzje, a nie tylko pasywnie bazował na tym, co mu mówię. Fajne by było też, by rozwijanie postaci sprawiało mu jakąś tam przyjemność i by co nieco kojarzył którąś z wcześniejszych wersji Warhammera.

4. Zgodzi się na pełny proces kreacji postaci według zaleceń autorów tej edycji - co oznacza, że prawie wszystko będzie losowe, a nie-losowo będzie tylko wtedy, jeśli gracz poświęci część darmowego doświadczenia. Cały proces kreacji wraz z losowaniem przejdziemy razem na Google Docs albo lastinnowym Discordzie.

5. Ogólnie lubi odgrywać postać - to nie będzie żaden suchy test-room, tylko pełnoprawna sesja z "klimatem". Badać będziemy też klimat i setting nowej edycji, jak również jej nowe oficjalne "krótkie" przygody, których wyszło już sporo.

6. Ma trochę czasu - by był w stanie skrobnąć coś na Google Docu tak średnio raz na 2 dni.

Czas na zgłoszenie, do jutra (09.01) do północy. Od gracza nie wymagam niczego poza zgłoszeniem, bo postać będzie i tak losowana. Kryterium przyjęcia to głównie dotychczasowa aktywność na forum.

Wszystkie pytania, wątpliwości, zażalenia i groźby mile widziane.
 
Tadeus jest offline