Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2020, 04:51   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No nie spodziewałem się tak szybkiego i tak licznego odzewu Oki no to skoro tak to tak...


1 - Tu daję tak na szybko przykładową KP w doc. Powinniście mieć prawa do wglądu: https://docs.google.com/document/d/1...e7uoh8Kms/edit

- Jest to czysto przykładowa i zmyślona spisana na szybko KP ot aby dać Wam wgląd pi x oko jak to powinno wyglądać. Jak ktoś chce coś więcej czy zmajstrować po swojemu to proszę bardzo. To raczej takie minimum programowe.



2 - Co do duetów i innych trójkątów. Nie mówię, że nie. Jak mówiłem docelowo sesja miała być solówką no ale nie musi. Duet czy inny zespół też może być. Niemniej jednak sesja detektywistyczna więc raczej tłumy jej nie sprzyjają. Dlatego proponuję by każdy stworzył samodzielnego agenta. A najwyżej jak to nie okaże się solówką to już jak będzie wiadomo kto jest kto to się jakoś to spasuje na sesji.



3 - KP bym prosił w formacie doc. Może być link tutaj, może być na pw. Przepraszam, że nie zaznaczyłem wcześniej, nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji Co ma być w KP no to pi x oko jak w pkt 1.


4 - DEA to federalna, rządowa agencja. Aby się o niej dostać wysyła się swoje zgłoszenie i papiery tak samo jak do policji, wojska czy jakiegoś korpo. Jeśli spełniają określone wymagania wówczas są egzaminy, szkolenia i jak pójdzie ok no to zaczyna się kariera w firmie od poziomu żółtodzioba aż do pełnoprawnego agenta. Ten etap raczej BG powinni mieć dobre kilka lat za sobą. Jeśli ktoś przechodzi do DEA z innej firmy (policja, wojsko, FBI itd.) wówczas droga jest podobna. Ot, okres żółtodzioba jest mocno skrócony. Ale musi być aby nie było, że w federalnej agencji pracuje ktoś kto nie zna jej procedur czy nie został jakoś przeszkolony.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline