Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2020, 07:05   #295
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 58 - 2037.IV.18; sb; popołudnie

- Oki, no to mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Termin już raczej standardowy więc powiedzmy, że do cz. 16.I. Czyli prawie tydzień na sklejenie posta. Ja mam wyjazdowy weekend więc może być mnie przez to mniej na linii.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Oki, doki, to minęła ok 1 doba w tej turze. Jest mniej więcej połowa soboty 18.IV.

- Co do wymiany to z mechy wyglądało to tak:

sklep Chena:

- 4x60 pkt na 4 składniki ulepszonych apteczek. To daje 240 pkt. +50% marży to daje 360 pkt. Najbliżej to jest do 2x200 pkt za zwykłe, lekkie pistolety. Czyli 400 pkt. Więc wyszło za 4 składniki to poszły na wymianę 2 klamki. Biolab potrzebuje ok 1-2 dni na sklecenie z tego ulepszonych apteczek. Test wyjdzie to 1 dzień a jak nie wyjdzie to 2 dni.


legalny sklep:

- Co do legalnego sklepu w mieście to za 1 lekki skafander ochronny poszło 30 kredytów. Czyli za 4 skafandry poszło 120 kredytów.


- Te machinacje masz wpisane w excel w zakładce kalendarza. Na tą chwilę zostało w bazie 275 kredytów i 3100 zasobów w zbrojowni.


- Skracając to co w poście to biolab potrzebuje ok 2-3 dni na zmajstrowanie odkażacza do dekontaminacji. I znów w zależności czy test wyjdzie czy nie wyjdzie to zrobią go szybciej albo wolniej. Ponieważ biolab miałby 2 robótki czyli ten odkażacz i ulepszanie apteczek no to wybierz hierarchię tych działań co ma być robione pierwsze.

- Jeśli chodzi o skafandry ochronne no to macie 4 komplety. Co do MEC-a no to się nie zmieści więc trzeba a) rozkompletować 1 skafander; b) zmajstrować sam, nowy hełm do MEC-a. Plan A wymaga minimalnej ilości pracy i ludzie Franka mogą to zrobić na poczekaniu. Wadą jest to, że zostaje maksymalny skład załogi na MEC +3 osoby. Plan B to już jednak warsztat rusznikarza miałby trochę roboty więc to 1-2 dni roboty. Też w zależności czy test pójdzie czy nie. To by oznaczało opóźnienie prac nad usprawnianiem generatora ale wówczas jest szansa wysłać na misję MEC +4 osoby.

- Co do tych pracy rusznikarzy i biolabu można liczyć od pt zebrania czyli pierwszy dzień roboczy to sb.


- No i patrząc na to wszystko chciałbym dostać plan jak xcom zamierza zdobyć ten generator. Kto ma jechać, czym i kiedy. Plusy i minusy masz w poście.

- Co do jazdy opłotkami metropolii czyli jak St. Ann, Old Jamestown, Marina Villa itd. to ryzyko przypadkowego zatrzymania bazowo jest dość małe. Ot, 10 na k10. Jadąc w każdą stronę czyli trasa tam i z powrotem to 2 rzuty. Ryzyko rośnie im bliżej centrum i bardziej podejrzane zachowanie. Teoretycznie jeśli przypadkowy patrol by zatrzymał kogoś a papiery i zachowanie byłoby w porządku, nie byłoby żadnych nielegalnych substancji (broń, narkotyki, artefakty obcych) no to nic nie powinno się stać złego. No ale to taka teoria jak by to miało być w praktyce to płynna sprawa


---

- I to chyba tyle w tej nowej turze w nowy sezon Jeśli coś niejasne albo byś miał jakieś pytania no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline