Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2020, 09:14   #401
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 37 - 2519.VIII.12; wieczór

- Oki, doki, mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. 16.I. Czyli ok tygodnia na wrzucenie posta. Ja przy tym weekendzie i początku tygodnia jestem lotniskowo - wyjazdowy więc może być mnie mniej w tym czasie.



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (215 PD);
Karl 14/14; zdrowy (0); (140 PD);
Tladin 15/15; zdrowy (0); (100 PD);


---


BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 13/15; draśnięty (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy

---


Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut")
- Karl 85 pkt / wydane: 110 pkt. (Grtechen z "Wideł i Cepa", muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Tladin 5 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD



- Tladin i Karl po 5 PD za docową aktywność w tej turze.

- Karl 10 PD za rozpoznanie sytuacji na placu.

- Tladin 5 PD za przybramne aktywności budowlane.




Omówienie



Skład nocnej wycieczki:

Karl 14/14; OP 8+; zdrowy (0);
Tladin 15/15; OP 3+; zdrowy (0);
Ragnis 16/16; OP 7+; zdrowy (0);
Uwe 14/14; OP 8+; zdrowy (0);
Tido 10/10; OP -; zdrowy (0);
Barlo 10/10; OP -; zdrowy (0);



Tladin


- No cóż, słowo się rzekło z takimi wynikami no i "dzieje się" A konkretnie to pierwszy rzut: 97, poszedł na skradanie. No z takimi rzutami, statami i pancerzem no to podejście do Tladina udało się bezbłędnie. Czyli Tladin dowiedział się, że nie jest sam w najbliższej okolicy jak to coś na niego wpadło z całym impetem.

- Drugi rzut: 99 no to coś pechowego. Poszło na pozycję w jakiej upadł Tladin. Czyli plecami do góry i stracił topór. Czyli do dyspozycji ma własne pięści w tej chwili.

- Za niewygodną pozycję gdy ktoś na kimś leży jest mod -20 do WW dla tego na dole. W tym wypadku dla Tladina. A, że leży na brzuchu to jest dodatkowe utrudnienie kolejne -20 WW. Czyli razem -40 WW za walkę w tak niewygodnej pozycji.

- Stwory są dwa. Więc jest walka 2:1. Za przewagę liczebną jest mod -10 w takiej relacji.

- W tej turze więc Tladin zaczyna od walki w zwarciu z dwoma stworami. Można to rozkulać po prostu mechanicznie co z tego wyjdzie. Albo próbuj coś zdziałać Tladinem jakiś myk w tej walce. Jak wolisz. Tak czy siak jest walka, staty i kulanie.



@Karl

- Karl wyjrzał za róg gdy reszta towarzyszy cofnęła się kawałek w głąb ulicy. Na te skradajkowanie poszły rzuty. W tym ten co sobie rzuciłeś w doc czyli 62. Ja pokulałem za resztę ferajny. Wyniki jak zwykle macie w excel.

- Co do drugiego rzutu, 10, no to poszedł na turystyczny ogląd placu miasta. Wynik całkiem dobry więc było więcej niż mniej szczegółów do wypatrzenia stąd taki a nie inny opis w poście.

- Na koniec posta dzieje się kilka rzeczy na raz. I to dzieje się praktycznie w jednym momencie. No ale jak się opisuje to po kolei Czyli coś tam stukło za plecami Karla, okazało się, że te nieruchome dotąd ciało co wisiało sobie spokojnie nagle ożyło i zamachało rękami a jeden ze strażników rogaczy rzucił okiem w stronę pi x oko Karla i okolicy.

- Te zawieszone ale żywe ciało jest zawieszone za nogi. Wisi zaczepione za parapet piętra czy czegoś takiego bo tak głowę i ręcę to ma już na wysokości okien parteru więc z ziemi już dałoby się je sięgnąć. No ale nogi ma na wysokości piętra. To ciało jest z kilka - kilkanaście metrów od wylotu ulicy w jakiej czatuje Karl. Tylko by do niego podejść to już trzeba by zaryzykować wyjście na plac. Teoretycznie od ognisk jakiś zwierzoludź mógłby dojrzeć taką operację ale musiałby akurat patrzeć w tą stronę. Co innego strażnik. Strażnik jest bliżej no i ma już realną szansę dojrzeć jakby ktoś biegał sobie po placu. Czy dojrzy czy nie to kwestia kulania i statów no i innych manewrów.


- W tej turze chciałbym wiedzieć to co zwykle czyli co robicie. Wracacie do bramy, jak tak to w jakim tempie, czy może nie wracacie do bramy i próbujecie coś innego itd.


---


- I chyba tyle na otwarcie nowego sezonu Jeśli są jakieś pytania czy uwagi no to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline