Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2020, 14:39   #24
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Mialem dużo bardziej ambitne plany na mijający tydzień, ale przygotowania do dużego audytu w firmie skutecznie pokrzyżowały mi szyki. Dokończyliśmy z Aiko małą scenkę w sanktuarium astropatów na okręcie, dodam też do wątku opis sypialnianych rozmów Christo z Dalią. Za chwilę muszę wyjść w gości, ale od jutra dosiadam się do sceny powitania Karrambola. Potem robimy audiencję Hyperiosa oraz awans Amelii de Vries. Potem znajdzie się w końcu jakaś robota dla Lynxa - trzeba będzie opuścić dok i przemieścić okręt na pozycję parkingową stacji.

@Mi Raaz, jak skończysz „Kapłanów”, a miałbyś ochotę na więcej, wczoraj wszedłem w posiadanie następnej części. Co do filmików, jest tego naprawdę dużo i jeśli ktoś z Was chciałby w przyszłości więcej linków, chętnie wyszperam na YT coś ciekawego.
 
Ketharian jest offline