Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2020, 20:19   #869
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Alaron potrzebuję nieco wyjaśnień, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Czy poniższy fragment odnosi się do Burego?

"Rozkładał go na dwie części, wystrzeliwał groty na łańcuchu, które chowały się ponownie. Pokazywał jak włącza się pole elektromagnetyczne i odwraca jego bieguny.
Broń była kijem, tonfami, włócznią z opcjonalną możliwością wyrzucenia grotu i ściągnięcia go z powrotem. Był wielofunkcyjny, ale jak mógł przydać się w starciu z armią?

Wayne położył na ziemi walizkę i otworzył. W obszernym wnętrzu leżał strój ze znakiem Batmana. Materiał zaczął prostować się i wstawać aż w końcu uformował całą postać z otwartymi plecami. Wystarczyło wejść. Jak do mecha w grach komputerowych. Czyżby strój Batmana był futurystycznym mechem?

- Nie mogę z bańki sterować Nietoperzami. Panel kontrolny jest w masce. Kiedy Forza zdejmie barierę wyskoczysz i poprowadzisz atak powietrzny. Pamiętaj, że to jest broń elektromagnetyczna o zmiennej biegunowości. Każdy fragment powinien utrzymać twój ciężar - Batman wskazał na kij.
"


Batek daje Buremu ten kij i skafander? Bo nie bardzo kumam jaki atak powietrzny miałby Burek przeprowadzić, solo czy w zespole...
 
Bardiel jest offline