Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2020, 22:18   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z radością zagrałbym w piątą edycje marzy mi się zagranie Praworządnie Neutralnym* Worlockiem w służbie Karsusa. Któremu marzy się zdobycie potęgi i władzy oraz odbudowanie PRAWDZIWEGO Imperium Netherilu a nie tej podróby Shadów którą wymoczki od Shar śmią nazwać nowym Netherilem.

* Który nie będzie miał nic przeciwko posunięciu się niżej w tabeli jeżeli przysłuży się to jego interesom

Wolałbym zdecydowanie poczekać na rekrutacje bo teraz się pochorowałem i raczej nie dam rady zacząć nowej sesji jeżeli rekrutacja ruszy od razu.

Poprowadziłem jedną sesje jako MG na piątce grupie znajomych i oglądam sporo streamów z sesjami z piątki na Twitchu ale nie mam wielkiego doświadczenia w tym systemie.

Nie wiem czy Płaszcze będą chciały przyjąć Worlocka choć w sumie patronat Karsusa pozwala posługiwać się przedmiotami dla magów więc w sumie mógłby udawać zaklinacza albo soccerera jeżeliby go nie przyjęli albo żeby mieć asa w rękawie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-01-2020 o 22:31.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem