Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2020, 22:40   #6
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Nie wiem czy Płaszcze będą chciały przyjąć Worlocka choć w sumie patronat Karsusa pozwala posługiwać się przedmiotami dla magów więc w sumie mógłby udawać zaklinacza albo soccerera jeżeliby go nie przyjęli albo żeby mieć asa w rękawie.
To raczej wygląda tak, że taki warlock będzie MUSIAŁ się dołączyć jeśli chce legalnie korzystać z magii w mieście. Generalnie według tego co czytałam każda subklasa pozwalająca na czarowanie musi wziąć pod uwagę, że będą ją ścigać jeśli się nie zapisze albo nie otrzyma glejtu (zapomniałam o tym napisać). Czyli gdyby fighter chciałby być eldritch knightem albo złodziej arcane tricksterem to też musi wziąć pod uwagę, że może zostać złapany. Tak samo z Barbarzyńcą i jego odmianami (głównie ten wariant z UA)
 
Asderuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem