Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2020, 23:37   #12
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gdyby jakimś cudem rekrutacja zaczęła się wraz z końcem którejś sesji z tych, które mam teraz, to chętnie się zdecyduje.

Altered Carbon - bo przeczytałem wszystkie trzy części, bo uwielbiam tematykę cyberpunka od jakiegoś czasu.

Dziki Wąpierz - bo klimat nadnaturalnych Dzikich pól chodził za mną od dawna. Mam nawet kartę kozaka-wilkołaka, znanego infamisa, co to szablą robi dobrze!

Dragonlance - bo zawsze chciałem mieć epicką postać. Fajnie mieć za zadanie coś więcej niż oczyścić magazyn ze szczurów.

Modern Horror - bo właśnie dzięki sesji Amduat odkrywam na nowo jak wielką przyjemność daje banie się.

Co do popularności Świata Mroku w Twoim wydaniu to cóż... może ludziom znudziły się sztywne ramy? Może szukają czegoś nowego? Dzikie Pola sugerowałbym na mechanice V5. Świetnie działa tam kwestia głodu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline