Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2020, 15:20   #618
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Deklaracje z tej kolejki, wg kolejności wpisów:

Gladin – modlitwa wieczorna, sen.
Zanim to zrobisz, pewnie pójdziecie do domu Oldenhallera. Rozpatrzę to w kolejnych kolejkach, chyba że zostajesz.

Lynx – „Sam też podał pomysł, by poszukać kapłana, albo urzędnika odpowiedzialnego bezpośrednio za ten rewir i podpytać ich co wiedzą. Ewentualnie zawsze tą kobitę co z kamienicy wyłazi można siłowo na spytki zabrać, ale nie wie czy kolejne porwanie zakończy się tak polubownie jak ostatnie.”
Nikt nie zareagował, więc chyba nie podejmujecie tych działań. Ja jednak spytam: jakiego kapłana, jakiego urzędnika? Takie ogólne hasła zmuszają mnie albo do dopytywania was o zamiary, albo zgadywania, albo zakładania o co chodziło i ciągnięcia akcji zgodnie z tymi założeniami (słusznymi czy nie). Prosiłbym o konkretniejsze wpisy następnym razem. Zawsze można dopytać mnie o coś na priv czy w komentarzach przed odpisem.

Konrad – pytania o choroby rozpatrzę we wpisie, zakładając że poszedłeś jeszcze tego samego dnia do znanego wam aptekarza. Zainteresowanie domem (tak, ma tylne wejście, gdzieś było to wspomniane).

Lynx, hen – zasadniczo wejście do domu zaproponowali (Lynx do tego przekupienie strażników, hen ewentualną dalszą obserwację).

Jak mam poprowadzić wpis? Idziecie w komplecie wieczorem? Co robicie na początek? Obserwacja przodu i/lub tyłu? Jak się ewentualnie dzielicie? Próba wejścia? Ustalcie jakiś plan proszę, chyba że chcecie wpis "dotarliście do kamienicy".
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline