Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2020, 15:40   #929
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Koleżanka Ortegi z pracy nowa policjantka nie do końca ufa superbohaterom ale jak zobaczyła waszą skuteczność to nieco ociepliło to wasz wizerunek w jej oczach. Ortega ostrzega że może tam być i się do nas przyczepić(przynajmniej tak to zrozumiałem).

Edycja z 17-01-2020, 14:18

Cytat:
Może Max skonstruuje jakiś wzmacniacz dla muzyka tak by zwiększyć jego obszar rażenia.
Nie da rady jedna z wad mocy Duncana to taka że przy zmianie głosu/ nagraniach wzmocnieniach przestaje działać. tylko do 9 osób w zasięgu jego głosu.

Fajnie by było jakby Max mógł zrobić dla Duncana jakieś ochronny kostium.

Dorzuciłem posta bo mi się żal Ortegi zrobiło choć Duncan pewnie znów podpadnie Franko.

Moja propozycja planu to uśpić strażników wziąć ich gdzieś na bok żeby ich nie zabili i po prostu poczekać na ninjów i im dokopać i /albo zniszczyć prochy spalić albo zanieczyścić. Bo i tak próbki zostały pobrane a dopóki będą to zostanie pokusa.

Odłączyłem też Duncana od grupy żeby main characters mogli sobie pogadać a Duncan się pewnie znowu wpakuje w kłopoty :P

Edit2 Zaraz spróbuje dać szybkiego posta pytanie co do mocy Duncana MG czy żeby zadziałała punk musi występować z gitarą czy wystarczy żeby śpiewał ?

Jest post na początku chciałem ich usypiać ale to wyjście wydaje mi się zabawniejsze choć może ich zachęcić do kolejnych prób gwałcenia ? :P Nie wiem rozśmieszył mnie ten koncept żeby ich upokorzyć.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-01-2020 o 14:30.
Brilchan jest offline