Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 12:42   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Oki to wydaje mi się że mam coś odpowiedniego to zamiast tego z Karsusem pewnie zrobię człowieka który wychował się jako niewolnik sługa dorwiego maga któremu się udało uciec dzięki temu że zawarł Pakt z Ifrytką która była uwieziona jako worek treningowy (inspirowane takim mini questem z BG2 ) nawzajem pomogli sobie uciec i teraz dżin jest jego patronem

Sądzę że mechanicznie można by stosować The Fienda podany przykład w SRD do piątki tylko fabularnie by się pozmieniało.

Choć w sumie wszystkie 3 pomysły mi się podobają a bardzo chciałbym się dostać do sesji więc może ci jednak prześlę tak ogólnie pomysły z wszystkich 3 konceptów żebyś zdecydowała który ci najbardziej pasuję do konceptu sesji?

Co najwyżej przyhamuje ambicje z pierwszego pomysłu mam nadzieje że nie jestem nadgorliwy ? Jeżeli tak to sorry po prostu podoba mi się pomysł sesji
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem