Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 17:10   #311
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Jester imo daje jakąś różnorodność w grze. Najlepiej jakby nie było wiadomo czy jest w grze. No i może dać 2 razy w ciągu gry możliwość tego, że widzi się go jako Mafię w nocy i wtedy nie ma bata, że człowieka nie zlinczują. Dla mnie jest ciekawą postacią, ale ludzie boją się nim grać? No tak chyba bym to określił. Myślę, że jednak granie na odpierdol nie da na dłuższą metę efektu nim. Były już takie przypadki.

Ja wiem, że ludzie chcieliby żeby wygrywały inne frakcje niż Miasto... Sam chciałbym! Rozumiem, ale wyrzucenie Jestera raczej nic tu nie zmieni. W kolejnej Mafii Miasto będzie miało dużo mniej umiejek, to może się uda wtedy
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 16-01-2020 o 17:14.
traveller jest offline