Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 17:52   #313
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
I nie wiem jak można gadać, że coś jest niezbalansowane, jak śmiga od dobrych wielu lat i ma się dobrze, total facepalm. To że ludziom się nie chce grać, cytując "nikomu się nie chce w to dobrze grać" to nie znaczy, że trzeba coś zmieniać w grze - prędzej w ludziach.
Różnica w naszym rozumowaniu podejrzewam jest taka, że mamy inne założenia. Zakładam, że gramy z ludźmi z forum o różnych stopniach zaangażowania w grę i w tym środowisku Jester nie wygląda mi na zbalansowanego.
Jak to wygląda w przypadku gdy każdy jest ogarniętym i aktywnym graczem, nie wiem, ale pewnie jest tak jak mówisz, że jester jest zbalansowany.

Z tymże graczy za bardzo nie zmienię, a rolę mogę.

Zresztą głównie chodzi mi o radochę z gry błaznem. Nie chciałbym żeby była jakaś jedna rola, którą w wielu przypadkach się przegrywa i jeszcze nie za fajnie gra. Ale widzę, że są tu tacy, których jester nie przeraża i dobrze. Widać niepotrzebnie się martwię o błazna.
 
Rewik jest offline