Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 21:34   #34
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Przepraszam za poślizg. Jutro domknę scenę powitania Karrambola.
Nic się nie stało. Ze strony mojej i Corax już się nic nie pojawi, więc możesz spokojnie nanieść swoje własne dodatki i publikować. Co do następnej sceny w kolejności, jest to audiencja Hyperiosa. Wprowadziłem już gościa opisowo do środka, dodam brakujący fragment z obrazem Gunnara. Cane, och Cane, czyżby Cię pochłonęła Osnowa? Pomożesz napisać Corax dialogi?

Poprosiłbym też Corax o info, gdzie odbędzie się ceremonia promowania Amelii, żebym mógł napisać również wstęp do tej wstawki (opcje do wyboru miejsca w doku).

Aiko, bardzo Cię przepraszam, że jeszcze nie zdążyłem podać kart tarota - przytrzymały mnie dzisiaj sesje "Pan Wron" oraz "Agenci Tronu". Podam to info jak najszybciej.
 
Ketharian jest offline