Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 14:01   #172
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słuchając tego wszystkiego doszło do niego, że kobieta jest gliniarzem przypomniało mu się jak jeden z korepetytorów historii zatrudnianych przez ojca wbijał mu do głowy historię polskiej szlachty. Wiedza zupełnie nieprzydatna, ale teraz spróbował nieudolnie powtórzyć łacińskie sentencje, którym owe szlachciury sprzeciwiały się głosowaniu i rozwalili swoje państwo na 200 lat.

- Liberum Veto sepparandum. Ja tam nie zamierzam zrzucać winy z mojego sumienia na Panią Pani Ortega za gówno, które zrobię jestem sam odpowiedzialny żeby podetrzeć sobie tyłek. Czego niby oczekujesz? Że wpuści nas tam nielegalnie? Przecież straciłaby robotę i nie miałbyś sojuszniczki. I to niby ja jestem czubem ? - Punk wziął głęboki oddech.

- Dobra, sorry szefie nic już nie mówię, bo za chwilę znów mi powiesz, że wsadzisz mi gitarę gryfem w dupę albo wyczerpię twoją cierpliwość i spełnisz swoją groźbę. Mam wrażenie, że chcecie omówić szczegóły bez mojej obecności. W pełni rozumiem chęć obrobienia mi mojego zgrabnego tyłka, bo też wam do końca nie ufam zdecydowanie na to za wcześnie - Dopił ostatnich parę łyków wody za szklanki i dodał.

- Moja propozycja planu to uśpić strażników wziąć ich gdzieś na bok żeby ich nie zabili i po prostu poczekać na ninjów i im dokopać. Albo zniszczyć prochy spalić lub zanieczyścić. Bo i tak próbki zostały pobrane a dopóki będą to zostanie pokusa... Oczywiście wy decydujecie. Macie mój telefon, jeżeli będziecie chcieli mojej pomocy przy akcji w magazynie z chęcią jej udzielę. Wiem, że jesteście na mnie wkurwieni i nie lubicie mojego stylu, ale podpowiem: Moimi zdolnościami dałbym najpewniej radę uśpić strażników. Najwyżej dostaną naganę albo zostaną zwolnieni, ale nie będą nam przeszkadzać podczas walki... Polecam się na przyszłość, co złego to nie ja. Idę pograć na Streecie będę pod telefonem - Ukłonił się wszystkim podszedł do właścicielki podziękował za cudowny posiłek i zostawił 5$ napiwku.

Następnie ruszył na ulicę szukać jakiegoś dobrego miejsca żeby dać koncert.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-01-2020 o 14:34.
Brilchan jest offline