Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 18:58   #225
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 52 - IX.09; pt; przedpołudnie

Oki no to mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Co do terminu myślę, do cz. I.23 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); -1 (dżungla)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 7/9 > s: ranny; rany 0/-2 (2x R.Lek, korpus);
- Aria 8/9 RL > s: ranna 0/-1 (1x R.Lek, l.ramię);
- Hoffman 7/9 RL > s: ranny 0/-1;
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy;
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Morgan 6/7 RL > s: ranna 0/-3 (1x R.Lek, l.ramię)
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lekki 0/-2
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowa


---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +25.5/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:





- Marcus, Vesna i Anton po 50 PD za zakończenie jednego i rozpoczęcie nowego sezonu.

- Marcus 10 PD za decyzyjność i wspominkową fabułę.


---



Omówienie



@Wszyscy


- Czekałem mając nadzieję na jakiś odzew od Amu i Dyda ale się nie doczekałem. Dlatego kończę tą świąteczną spację i wznawiam sesję w nowym sezonie. Co do Antona no to jest w grupce z Marcusem. I może razem z nim działać jeśli się Dyd zdecyduje wrócić do gry. U Amu jest przeklejona scenka z poprzedniej tury. I też ma pole do manewru. Jeśli do końca m-ca Amu i Dyd nie wrócą do gry ani nie przyślą żadnego L4 uznam to za rezygnację z dalszej gry. Jeśli później chcieliby wrócić no to zapraszam na pw.


@Zwiad





- skład zwiadu:

- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy (kierowca)
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); dżungla -1
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lek (0/-2)


- Oki, no to po śniadaniu cała czwórka ruszyła w stronę odgłosów pracy. Trafiła na częściowo zalaną przez rzekę i dżunglę osadę. Wygląda na opuszczoną i bezludną czyli w stylu postapo.

- Przy rzece widać dwie obsady furgonetek które pracują aby zbudować tratwy i przeprawić się przez rzekę. Wygląda na to, że prace są na dość zaawansowanym momencie. Więc pewnie niedługo będą gotowe.

- Furgonetki są dwie. Łącznie widać przy pracy z 5 - 10 osób. Trudno to trochę ogarnąc w pierwszej chwili bo ludki łażą po okolicy, ściągają materiał znikają z widoku to znów się pojawiają itd. W każdym razem raczej mimo wszystko jest ich ogólnie tak trochę więcej niż czwórka podglądaczy. Na oko trudno się zorientować kim są ci pracujący.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć jaki macie plan i co z tym wszystkim macie zamiar zrobić.




@Zaopatrzenie


- skład zaopatrzenia:

- Alex 8/9 RL > s: draśnięty; (kierowca)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy;


- No więc kolejna nocka w apartamencie Kristi minęła tak jak zwykle w tym apartamencie mijają nocki. Więc rano mało komu się chciało wstawać o tej 7 - 8 rano by zdążyć na śniadanie w "Hamiltonie" o 9 rano.

- Co do scen to są trzy. Pierwsza to ogólne wstawanie i szykowanie się na początek kolejnego dnia w apartamencie Kristi. Druga to śniadaniowe rozmowy, głównie z lady Amari. Trzecia to po wizycie na piętrze gdy Vesna wraca a tam sobie rozmawiają Alex z Nemesisem. Do każdej z tych scen można rozegrać jakąś scenkę w tej turze.

- Co do samych negocjacji to zostawiam Vesnie o czym dokładnie rozmawia z milady. Ja w swoim poście tylko ogólnie nakreśliłem klimat rozmowy.

- Na standardowe leczenie rannych (Alexa) poszła 1 gaza jałowa. Odpisałem Vesnie z ekwipunku. No a Rany min. Alexowi zeszły do 0 czyli się zagoiły.


---


- I to chyba tyle jeśli chodzi o tą turę. Jeśli są jakieś pytania czy niejasności no to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline