Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 21:27   #403
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2519.VIII.12; wieczór

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. I.23. Czyli ok tygodnia na wrzucenie posta. Mam nadzieję już wrócić do standardowego rytmu sesji



Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (215 PD);
Karl 14/14; zdrowy (0); (155 PD);
Tladin 9/15; ranny (-10); (135 PD);


---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 13/15; draśnięty (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy

---



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut")
- Karl 85 pkt / wydane: 110 pkt. (Grtechen z "Wideł i Cepa", muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Tladin 5 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD



- Karl 10 PD za ładne odegranie grozy sytuacji na placu.

- Karl 5 PD za decyzyjność przy placu.

- Tladin 5 PD za aktywność w doc podczas walki.

- Tladin 5 PD za płynne przerobienie deklarek i mechy na post.

- Tladin 25 PD za aktywność względem tabelek w excel.


Omówienie




Skład nocnej wycieczki:

Karl 14/14; OP 8+; zdrowy (0);
Tladin 9/15; OP 3+; ranny (-10);
Ragnis 16/16; OP 7+; zdrowy (0);
Uwe 14/14; OP 8+; zdrowy (0);
Tido 10/10; OP -; zdrowy (0);
Barlo 10/10; OP -; zdrowy (0);



Tladin



- Odpis jest raczej krótki. Poszły testy na skradajki. Tladinowi poszło to jak zwykle. Czyli nie wypatrzył przeciwnika póki ten nie zaatakował. Stąd taki opis z tym świśnięciem i stukaniem.

Cytat:
czy ten świst to Tladin identyfikuje jako ostrzał wymierzony w niego?
nie do końca mam świadomość, z której strony ten świst jest. Z wozu będącego barykadą innego niż ten, do którego przystawił drzwi?
- Jak Tladin podejdzie te kilka kroków bliżej do tego wozu i beczki zorientuje się, że to jest strzała.

- Z takim wynikiem na skradajki dla Tladina to po prostu świst i tyle. Kojarzy to stuknięcie w beczkę bo tym się kończy, jest bliżej i widać jakiś ruch. Jak się podejdzie bliżej to widać, że to strzała. Ale w tym pierwszym momencie no to nie wiadomo ocb.

- No i co dalej to już raczej w tej turze.



@Karl



- Pi x oko Karl odszedł od placu nie niepokojony. Spotkał się z szabrujacą resztą towarzystwa. I sobie wracali w stronę bramy. Po drodze towarzysze Karla zbierali pamiątki z wycieczki podobnie jak w drogę poprzednią. Jak chcesz to możesz dołączyć do tego Karla za mod -5 do skradajek.

- W którymś momencie niziołki dają sygnał, że ktoś się zbliża. Od strony bramy do jakiej szli. Macie chwilę - moment by coś z tym zrobić. Ci co oblali test (poza niziołkami wszyscy) to ani widu ani słychu, że ktoś ma się zbliżać.

- No i w tej turze też chciałbym wiedzieć co z tym wszystkim robicie. Fajno jakby to nie było na końcówkę tury



---


- I chyba tyle na tą turę z mojej strony. Jak coś niejasne no to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline