Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 23:42   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dobre pytania. Też nie przeszedłem w całości gry, choć żałuję

1.
Wieczne Imperium okazało się tak wieczne jak III Rzesza 1000-letnia. Zdechło w 3630 BBY. Przyjmujemy wydarzenia zgodne z grą.

Imperium Sithów istnieje. Zostanie rozwiązane za około 970 lat, ale nie na długo. Obecnie Sithowie znajdują się w Nieznanych Regionach. Spojrzałem na Wookieepedię, żeby się nie pomylić i tam jest napisane, że po Trzeciej Wojnie Galaktycznej (3522 BBY) Sithowie utrzymali Korriban i Dromund Kaas. Choć trochę to dla mnie dziwne.
Przyjmijmy jednak, że lepiej nie kręcić się w tamtych okolicach

2.
Tak, Malgus wjechał im do świątyni już dość dawno. Zdążyli powrócić i rozbudowa idzie pełną parą.

3.
Jak najbardziej wystarczy tylko wrażliwość na Moc. Nic więcej nie jest konieczne - w tym świadomość tej wrażliwości.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline