Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2020, 18:54   #583
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gobelin myślał intensywnie - Płomiennoka wybranko Wszechojca i ty jej wielki wojowniku mam pomysł, który mógłby pomóc nam uporać się z korytarzem za jednym zamachem - Wyszeptał zacierając ręce.

- Pierwej wykorzystałbym tą odrobinkę magii mistycznej, aby przywołać magiczny smar. Następnie przyzwałbym magiczną piosenkę, aby się pośliznęły na smarze a potem można by ów smar podpalić - Wyraźnie musiał się powstrzymywać, aby nie wrzeszczeć z radości oczy błyszczały mu z podniecenia bardzo chciał się przydać i odkupić niedawne przewinienia.

- Jeżeli rozprawimy się ze złem przy ołtarzu nieumarli z drugiego korytarza najpewniej się rozpadną. Przynajmniej tka to dzieje się w ludzkich pieśniach które słyszałem w mieście- Dodał.

Mój plan wyglądałby tak

1. Rzucam smar(śliskość)
2. Widmowe dźwięki(mam już nawet dobraną piosenkę accapllea i pomysł jak ją przerobić na pomysł in game )
3. nie wiem czy śliskość jest łatwopalna ale miałem taki pomysł żeby użyć niebiański pocisk i widmowymi głosami zachęcić je do łażenia w ogniu.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-01-2020 o 19:52.
Brilchan jest offline