Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 19:14   #7
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Ziemniak ucieszył się na słowa rycerza Niedaj.

-Ha! Oto duch walki jakiego oczekiwałem! Rycerzu idź i niech śmoc będzie z Tobą!-powiedział.

Wyciągnął paczkę prażynek wyciągnął jedną i na siłę wsadził ją niedajowi do ust i poklepał go po głowie. Uśmiechnął się też szeroko do Zakapiora gdy ten wyraził swoją aprobatę. Żółwioczłek mówił tak wolno że nie od razu zwrócił an niego uwagę. Gdy jednak kartka papieru poszybowała niczym w slowmotion w jego kierunku i odbiwszy się równie wolno upadła na ziemię rzekł.

-Hmmm... tego się nie spodziewałem...

- Ziemniaczku jak tam twoj wzwod? Bo czytalam ze wy macie czasem problemy..-rzekła Kitka.

Widać że ziemniak posmutniał ułożył się nawet na kozetce, która stała sobie jak gdyby nigdy nic w pobliżu, i chciał zacząć się zwierzać lecz na widok wibratora błyskawicznie wstał i jąkając się zaczął mówić.

-Yyyyy... świetnie... eee... bosko .... Wzwód jak dąb! Słowo daję! EEeee... terapia tym sprzętem nie będzie konieczna.-na koniec odpadł mu nos ale szybko podniósł go z ziemi i przyczepił z powrotem ,niestety do góry nogami.

Na słowa pingwina odpowiedział poddenerwowany równie błyskawicznie co wstał.

-Taa... no w skrócie to macie mi przynieść mi suszoną śliwkę żebym z jej pomoca ocalił świat...-wciąż był nerwowy i zerkał ukradkiem na wibrator.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline