Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 00:56   #343
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Napisałem zgodnie z wytycznymi, że najpierew spotyka krasnoluda w podziemnej „komnacie”, więc mój BG jeszcze wiedzy nie ma o obecności człowieka w południowym korytarzu. Zakładałem, że na docsie lub na PW z xeperem dojdziemy do momentu, że do końcowych deklaracji co dalej będzie grane, już dołączony BG hen_cerbina. Faktycznie, mój nie używałby języka wspólnej mowy do samego pobratymcy, więc piłeczka jest w korcie xepera nie wiem jak wy używacie docsa, ja zwykłem przy scenach dotyczących postaci opisywać nagłówkiem miejsce i kto bierze udział w danym momencie dialogu. Człowiek, skoro słyszy khazadów, (co wynika z ostatniego posta MG - ja nie chciałem o tym decydować kto i skąd oprócz alchemika słyszy mojego BG), może dołączyć kiedy hen_cerbinie uważasz za słuszne.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline