Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 13:15   #888
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Też dałem posta nie żeby wygibasy Adama miały jakieś wielkie znaczenie chyba że uda mu się test mocy i faktycznie jakoś sprowokuje lub złamię ducha Soviety co pomogłoby herosom i Patrycji.

Bo jeden raz co moc Adama zadziałała czego miałem potwierdzenie zachowaniem innych BG to było jak Adaś wywalił się na ziemie śpiewając let the bodies hit the floor wiec pomyślałem że warto spróbować.

W nawiasie dałem też opis wcześniejszych tańców miałem to zrobić pod koniec ostatniego posta ale się nie wyrobiłem.

A Bardiel napisał żeby dawać to daje może zainspiruje Witolda do jakieś reakcji dałem w nawiasie bo i tak w poście 3 media i jeden hiperlink. Mam nadzieje że nie przeginam z ilością linków ? Jakby co mogę spasować po prostu chciałem jak najlepiej przekazać wyobrażenie sytuacji w mojej głowie a skoro jesteśmy na forum to jest ku temu możliwość

Martwię się jednak czy nie przeginam.

W wolnej chwili spróbuje podedytować te stare posty ten o tym jak Adam tańczy w magazynie żeby zmienić że muzyka idzie z tableta oraz ten z trippem Adama przed szaleństwem z sowietą bo tam brakuje ze dwa hiperlinki.
 
Brilchan jest offline