Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 17:38   #129
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Konrad wytrzeszczył oczy. Co prawda wcześniej miał pewne wątpliwości co do tego, że Lilka była jakimś tam rosyjskim agentem i (wbrew sobie co prawda) wierzył, że być może jest to jakiś wariacki kawał Lilki, która po tym wszystkim miała zwierzyć się Konradowi, że robiła go w Końrada. Tymczasem jednak Lilka dawała mu na każdym kroku do zrozumienia, że jest zupełnie inaczej.

Konrad westchnął przeciągle i wydobył z siebie całkiem sensowną wiązankę przekleństw szeptem, o którą sam siebie by nie podejrzewał jeszcze parę dni temu.

No cóż, więc co to miało być? Czy i tym razem będzie się próbowało wkręcić Lilkę, nauczoną wcześniej jego wykrętami? Czy może zaplanuje się coś ciekawszego? Jeśli Lilka była tutaj, mogli być tutaj także bezpieczniacy. Sytuacja była nieciekawa...

- Słuchaj, robimy tak: czekamy może z pół godziny albo godzinę lekcyjną, poobserwujmy sobie ją. Może ktoś jest w tej twojej lisiej dziurze? Jeśli tak, to musimy stąd spadać, sami nie damy rady przeciwko dwóm albo trzem agentom, którzy mogą sobie rozwalać tą twoją maszynę końca świata.

- Potem ukrywasz się za węgła. Spróbuję ją zawołać tutaj i spróbujemy ją rozbroić. Jak nie przyjdzie, to ja zeskakuję na dół, ty zostajesz tutaj. Udam, że spadłem krzywo i nie mogę chodzić. Pogadam z nią przez chwilę, a kiedy krzyknę "Małamazje", ty spadasz na dół i włożymy ją do szafy. Znowu.

- Jak ktoś wypada z meliny, uciekamy. Mogą już na nas czekać. Jak coś, to spróbujemy się przekraść do Darka. Z jego składziku podwędzimy liny, fajerwerki i takie tam. Chyba ma.

- Pytania?
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest teraz online