Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 17:44   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie muszę robić konkursu kart, więc jakieś takie podstawowe rzeczy, żebym wiedział kim będziecie grali.

Rasa mi nie jest potrzebna, bo widzę (nautolanka, twi'lekanka i... w sumie nie wiem kto, ale jeśli wszędzie przypomina człowieka tak jak na elementach widocznych na grafice, to równie dobrze mogę się dowiedzieć w sesji). Imion i nazwisk też nie potrzebuje, bo widzę (chyba, że różnią się od podanych). Wyglądu mi nie trzeba, bo widzę (chyba, że są jakieś różnice między grafiką a rzeczywistym wyglądem).
Umiejętności nie potrzebuję, bo te z profesji wystarczą, a nietypowe dla profesji powinienem wyciągnąć z historii - jeśli postać była linoskoczkiem, to domyślam się, że poradzi sobie z chodzeniem po wąskim gzymsie na dużej wysokości. Można ewentualnie zaznaczyć jakąś jedną umiejętność, w której postać radzi sobie wyjątkowo dobrze. Ale to niekonieczne.

Wiek się przyda. Może być opisowy - nie trzeba szukać średniej długości życia danej rasy (np. tuż po wejściu w dorosłość, w średnim wieku, itd.).
Charakter. Może być dosłownie w kilku zdaniach.
Historia. Może być w punktach.
Ekwipunek. To może się przydać. Jakby coś nie pasowało, to będę dawał znać.

Ciężko tu mówić nawet o jakiejś karcie. Informacja czy się znacie i czy współpracujecie może być w komentarzach.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline