Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 18:33   #13
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
No właśnie nie mam jakichś specyficznych wymagań odnośnie technikaliów. Dopiero w sesji zacznę się czepiać

Jak prześlecie te kilka informacji o postaciach, to zaczniemy

Z częstotliwością chcę zrobić jak w Mutaberracji. Czyli żadnych sztywnych terminów. Gramy w gronie ludzi, którzy wiedzą o co w tym chodzi, więc też liczę na wasze wyczucie.
Jak będziecie wiedzieć, że w tej turze nie dacie rady odpisać, to wrzucicie informację w komentarzu i już.
To znaczy, wiadomo, żeby nie ciągnąć w nieskończoność jednej tury, to starajcie się zmieścić w plus minus tygodniu. Ale nie będę się czepiał jak będzie tak, że raz zamkniemy turę w 3 dni, a innym razem zajmie to 9 dni. Byle nie było tak, że każda kolejna będzie coraz dłuższa albo jakoś irracjonalnie długa.
Na pewno wiecie o co chodzi.

Co do nautolanki to akurat tutaj wiem wszystko Grave Witch zauważyła, że nautolanie są jajorodni i pytała mnie o to. Niemniej tak, to będzie hybryda (choć nie wiem jeszcze czy 50%-50% czy 75%-25%, ale to raczej będzie w historii).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 20-01-2020 o 18:35.
Alaron Elessedil jest offline